gb8Bütün odalardan görülebilen huzur verici deniz manzarası, baylara özel açık havuz, bayanlara özel açık tuzlu su havuzu, bayanlara özel kapalı havuz, bayanlara özel güneşlenme alanları ve muhteşem denizi ile ailece huzur içinde tatilinizi yapabileceğiniz yepyeni bir mekan

Club Hotel ASYA Ege bölgesinin nadide turizm bölgelerinden olan Karaburun’da bulunmaktadır.Tesis Karaburun’un mavi bayraklı akvaryum koyunda bulunmakta olup doğa ve deniz manzarası ile sizlere huzur verici bir tatil keyfi sunuyor.

Club ASYA ‘da güne başlayıp nefis bir kahvaltıdan sonra deneyimli animatörler eşliğinde havuz başı aktiviteleri ve deniz aktiviteleri ile size huzurlu tatil imkanı sunar.

Deneyimli animasyon ekibi gündüz çeşitli spor aktiviteleri ile akşam gösterileri ve süprizleriyle misafirlerine eğlenceli zaman geçirmeleri için hizmet vermektedir.

Çocuklar & Gençler İçin Özel
Çocuklarınızın eğlenceli bir tatil geçirmesi için 04 – 12 yaş grubu için ASYA Club, Ücretli bebek bakıcılığı, Çocuk havuzu, Özel oyun odası, Çocuk parkı Çocuklara özel akşam animasyonu, Çocuklara özel sinema hizmeti sizin kadar çocuklarınız içinde farklı ve anlamlı bir tatil için düşünüldü.
bayan-ozel

g10b

gb1

oda1b

oda4b

oda5b

İLETİŞİM;
İskele Mahallesi
Fener Burnu Mevkii
Karaburun / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon:
+ 90 ( 232 ) 731 28 28 (Pbx)
+ 90 ( 232 ) 731 28 10 (Pbx)
Faks:
+ 90 ( 232 ) 731 27 18
E-Mail:
info@clubasya.com