0Selimhan Otel, 1996 yılından beri, Marmaris’ in cennet koylarından Selimiye’ de küçük bir oteldir.
Selimiye Selimhan Otel, el değmemiş bir doğanın kıyısında huzur ve dinginlik arayan misafirlerine büyük şehirlerin karmaşasının üzerinizde bıraktığı tortudan arımak için gereken yenilenmiş butik otel yaklaşımı ile hizmet veriyor.
Marmaris Selimiye de güzel herşeyi Selimiye Selimhan Otel’ de bulacaksınız.

SÜİT ODA

29 m2 olan Süit Odalarımızda oturma ve yatak odası bulunmaktadır. Oturma odasında iki adet tek kişilik yatak, yatak odasında bir adet çift kişilik yatak vardır. Süit odalarımızın 3 m2 büyüklüğündeki balkonları, bahçe ve havuz manzaralıdır. Süit Odalarımızda TV, buzdolabı, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı sağlanmaktadır.

Ücretli çamaşırhane hizmeti sunulmaktadır.

1

2857_

d798037b957b9d482efff5aa79e8316a

İçerik

selimhan-hotel
BAHÇE ODA

18 m2 olan Bahçe Odalarımızda bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik ek yatak bulunmaktadır. 4 m2 büyüklüğünde bahçe ve havuz manzaralı giriş terasları olan odalarımızda TV, buzdolabı, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.

Ücretli çamaşırhane hizmeti sunulmaktadır.

STANDART ODA

21 m2 olan Standart Odalarımızda bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik ek yatak bulunmaktadır. Tamamı doğa ve havuz manzaralı olan odalarımızda TV, buzdolabı, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.

Konaklama tarihlerine ve kalınan gün sayısına göre avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Müşteri Temsilcisi
Müşteri-Temsilcisi2

ADRES

Selimiye Köyü Bük Mevkii No: 18, Marmaris / Muğla / TürkiyeREZERVASYON

+90 (252) 446 4069
+90 (532) 383 4720WEB

www.selimhan.comEPOSTA

info@selimhan.com