laset-bungalovLaşet Motel, Sahara – Karagöl Milli Parkı sınırında yer almaktadır. Laşet’ in Kelime anlamı, bölgede eski tarihlerde hüküm sürmüş olan Gürcülerin dilinde “Acı Su” anlamına gelmektedir. Tesisin yanından geçen Laşet Çayının kenarında bölgede Çermik olarak adlandırılıan maden suyu çıkmaktadır.

6a15642b-30e2-4d9c-b7b8-fc74db499d0c

slider-7
LAŞET MOTEL

Laşet Motel de toplamda 7 ahşap odamız bulunmaktadır. Odalarımız 2′ şer yataklı olup toplamda 14 kişilik konaklama kapasitemiz bulunmaktadır. Yanından Şavşat Ardahan karayolu geçmektedir.

Odalarımız tamamen ahşaptan yapılmıştır. Fiyata kahvaltı dahildir. Odalarda Tv, Wirelles internet, sürekli sıcak su, temiz banyo ve wc bulunmaktadır. Çam ormanlarının içerisinde, yanında akan tertemiz bir dere, alabalık havuzları bulunmaktadır .

Alt katımızdaki Restoranda Yöresel lezzetlerin yanı sıra Alabalık ve taze otla beslenmiş yöre hayvanlarının lezzetli etleriyle yapılmış Kebap çeşilerimiz, Alkollü, Alkolsüz her çeşit içecek ve ağızlara layık mezelerimiz bulunmaktadır.

slider-1

slider-4

LAŞET BUNGALOV TATİL KÖYÜ

Harika bir ortamda 16 adet tamamen ahşap Bungalov evlerimiz 2 odalı, odalarımız 4-5 kişi kapasitelidir. Bungalovlarda toplamda 50 kişilik konaklama kapasitemiz vardır.

Odalarımızda uydu yayını Tv, oturma odası, 2 ayrı yatak odası, sürekli sıcak su ve balkonunuzda çayınızı içerken seyredebileceğiniz eşsiz bir manzara mevcuttur. Yöresel ürünlerle hazırlanmış Açık büfe Kahvaltı oda ücretine dahildir.

Bungalovların yanında, menüsünde Alabalık ve Kebap çeşitleri bulunan, lig maçı yayınlarını izleyebileceğiniz restoranımız mevcuttur.Aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte huzur içerisinde kalabileceğiniz, doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz, tertemiz bir ortam.

slider-5

 

Laşet Restorant Motel: Şavşat Ardahan Yolu 9.Kilometre ARTVİN,
Laşet Tatil Köyü Dağ Evleri: Kocabey Köyü Şavşat ARTVİN
Motel Telefon:+90 (466) 571 21 36
GSM:+90 535 734 67 11
FAX:+90 (466) 571 21 30
Rezervasyon için e-mail: laset@laset.com.tr
Bilgi almak için e-mail: info@laset.com.tr