image2• Kalabalık ve gürültüden uzak butik aile oteli tarzında hizmet verdiğinden isteğe göre aile gruplarına tüm otel tahsis edilebilinir. 10 adet oda bulunmaktadır. Köy Konağımızda ısıtma sistemi olarak kalorifer kullanılmaktadır. Her oda için 24 saat sıcak su hizmeti sunulmaktadır.

• Tesisimizde televizyon seyretmek için salon, dinlenmek ve sohbet amaçlı olarak dış ve iç çardaklar mevcuttur. Ayrıca kendi bilgisayarınızla kablosuz internet (wireless) ten istediğiniz yer ve odanızdan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

• Köy konağı olarak siz ve çocuklarınıza doğayı hissettirmek için bahçemizde kaz ördek tavuk gibi sevimli canlılarda beslemekteyiz. Yöresel ve farklı yemek çeşitlerimiz hizmetinizdedir.
Otel’imizde temizlik konusu çok hassas olarak ele alınan başlıca unsurdur. Sabah bol oksijen ve serpme köy kahvaltsı ile siz konuklarımızı agarlamaktan Şeref duyarız.Akşam yemeklerimizde isteğe bağlı ızgara et sunumu ve yöresel yemekler ağarlıklıdır

Bahçeli olan Otel’imizde kıs bahçesi ve yazlık oturma alanlarında ücretsiz (WIFI) internet bağlantısı ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
1

3

5

9

10

14

17
İletişim;

Adres: Köy Konağına ulaşım için, İnegöl-Ankara karayolu üzerinde bulunan Domaniç kavşağına girilerek (sağa) Hamamlı köyü üzerinden gidilmesi gerekmektedir.

Yol üzerindeki bilgilendirme tabelaları özel arabası ile giriş yapacak ziyaretçilerimizi kolaylıkla Köy konağına ulaştıracaktır.

Tel: (+90) 224 734 51 31
Faks: (+90) 224 734 51 31
E-mail: bilgi@koykonagi.com