erz

erz3

erzurumluKaradeniz manzaralı ve Kilyos Plajına tepeden bakan bir konumda olan Erzurumlu Otel, ücretsiz Wi-Fi içeren, Klimalı, sade ve komforlu bir biçimde dekore edilmiş 33 oda sunmaktadır. Otelimizde, Kilyos Plajına bakan, açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

Geniş odaların tamamında ahşap zeminler ve saç kurutma makinesi içeren özel banyolar mevcuttur. Çoğu odalar deniz manzaralı balkonlar içermekte, bazı odalarımız ise dağ manzaralıdır. Ayrıca odalarımızda mini bar ve uydu TV de bulunmaktadır.

Konuklar havuz terasında ki şezlonglarda güneşlenebilir veya Karadeniz manzaralı, açık yüzme havuzunda serinleyebilir. Alternatif olarak, otelin saunasında rahatlayabilir.Erzurumlu Otel Kilyos Havuz
1

2

thumb.php
Günlük 47 çeşit kahvaltı büfesi, Erzurumlu Otel’in içinde bulunan Su’da Restaurant’ın eşsiz deniz panoramasına sahip, kapalı ve açık terasında servis edilmektedir. Otelin restoranında öğle yemeği ve akşam yemeği için Türk Spesiyaliteleri ve Deniz Mahsulleri 27 yıllık Ahçımız tarafından siz değerli konuklarımıza sunulmaktadır.

Yorucu şehir hayatının steresinden kurtulmak ve sevdilerinizle sağlıklı ve güzel vakit geçirmek için 5 km boyunda olan muhteşem Kilyos Sahilinde harika bir yürüş yapabilirsiniz. Osmanlı zamanlarından bu yana İstanbul’a içme suyu sağlayan Belgrad Ormanları araçla yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. Otele 20 km mesafede yer alan Maslak’a 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe Kahvaltı, Öğle yemeği, akşam yemeği için Türk Spesiyaliteleri ve Deniz Mahsulleri 27 yıllık Ahçımız tarafından siz değerli konuklarımıza sunulmaktadır.

Fiyat;  telefon ile sorunuz.
erz1

erz2
Adres

Erzurumlu Otel
Kilyos, Kale Cad. No:59 34450 Sarıyer, İstanbul / Türkiye
Telefon

Tel: +90 212 201 10 03
Faks: +90 212 201 22 54
Email

info@erzurumluotel.com