k-kumcagizyeni-032Kumcağız Tatil Köyü Apart Oteli’ miz Kocaeli ilinin Kandıra’ya bağlı Kurtyeri mevkii üzerinde yer alan Kumcağız Köyünde yer almaktadır.

Kumcağız Tatil Köyü Apart Oteli’ miz bahçe içinde 3 adet birbirinden bağımsız triplex binadan oluşup toplam 14 adet kiralanabilecek daireden oluşmaktadır. Bu dairelerimizde geniş ailelerin kalabileceği 3 adet 2+1 daire, 11 adet ise daha çekirdek ailelerin konaklayabileceği standart 1+1 daire şeklindedir.

Kumcağız Tatil Köyü Apart Oteli’ miz kumsala 30 saniye mesafede yer almaktadır. Bu arada deniz, dere ve orman üçlüsünü bir arada görebileceğiniz bir konumda olması itibariyle de tatilciler için tercih sebebi halindedir.

Kumcağız Tatil Köyü Apart Oteli’ mize konaklamaya gelen tatilcilerimiz deniz olarak Karadeniz’i kullanmaktadır. Kumcağız sahili tamamen kumdan oluşmakta olup deniz sığdır. Dolayısıyla da çocuklu ailelerimizin Kumcağız’ı tercih etme sebeplerinden biri de bundandır. Siz kumsalda güneşin tadını çıkarırken çocuklarınız kumun ve suyun tadını doyasıya çıkaracaklar.
k-kerpe[1]

k-kerpe[2]

k-kumcagiz[1]

k-kumcagiz2[1]

k-kumcagiz6[1]

k-kumcagiztatilkoyu

k-kumcagizyeni-012

k-kumcagizyeni-019

k-kumcagizyeni-031

k-kumcagizyeni-044

k-kumcagizyeni-054

k-kumcagizyeni-055

k-kumcagizyeni-057

k-seyrek[1]
Kumcağız koy şeklinde olduğu için Karadeniz’in hırçın dalgalarını burada görmeniz pek mümkün değildir. Deniz adeta göl şeklinde durgundur. Bu arada haftanın 7 günü tüm gün boyunca sahil güvenlik size eşlik etmektedir.

Kumcağız Tatil Köyü Apart Oteli’ mizde konaklamayı tercih eden tatilcilerimiz civarda gezip görebilecekleri birbirlerinden inanılmaz manzaralar karşısında şaşıracaklar. Çok fazla keşfedilmemiş bakirliğini koruyan doğal güzellikler aklınızı başınızdan alacak.

Bu arada Kumcağız Tatil Köyü Apart Oteli’ miz konum açısından İstanbul’a çok yakın olup en fazla bir buçuk saatte otelimizde tatilinizin keyfini çıkarmaya başlamanızı sağlamaktadır. Apartımız Kefken ve Kerpe’ye yürüme mesafesinde yer alıp gelmişken buraları da gezmenize imkan sağlamaktadır.

APART FİYATLARIMIZ

DAHA ÖNCEKİ YILLAR KONAKLAYAN MÜŞTERİLERİMİZE TÜM TARİHLER İÇİN %10,

RAMAZAN AYI BOYUNCA VE EYLÜL 15 DEN SONRAKİ KONAKLAYAN ESKİ VE YENİ TÜM MÜŞTERİLERİMİZE %20 İNDİRİM

KONAKLAMA GİRİŞ / 14:00- ÇIKIŞ / 12:00

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kurtyeri Mevkii Kumcağız Tatil Beldesi
Dere Sk. No:4 Kerpe-Kefken-Kandıra-İzmit
Tel : +90 507 380 53 97
E-posta : info@kumcagiztatilkoyu.com