greengarden2

greengarden3Yeşile Sıfır Pansiyon…

greengarden_bahce_2

greengarden_bahce_3

greengarden_bahce_5

greengarden_oda_1

greengarden_sahil_1

greengarden_sahil_3
İstanbul’a yakın bir tatil beldesi arıyorsanız Kumbağ tamda size göre…

Kumbağ, Tekirdağ merkeze 13 km. İstanbul Esenler Otogarına 150 km. uzaklıkta, uzun kumsalları ve eğlence mekanlarıyla ailece tatilinizi geçirebileceğiniz bir tatil beldesidir.
Günün her saati İstanbul’dan Kumbağ’a İstanbul Seyahat, Metro ve KaleSeyahat tarafından düzenli otobüs seferleri yapılmaktadır.

Beldemiz tarihi oldukça eskiye dayanan bir balıkçı köyüdür. Eğlencenin, denizin ve balıkçı köyünün havasını aynı anda solumak için misafirimiz olmalısınız.

Pansiyonumuzun adının Green Garden (yeşil bahçe) olması Kumbağ’ın en yeşil yerinde bulunmasındandır. Pansiyonumuz denize 2-3 dk, çarşı merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir

Odalarımız 3 yataklıdır. Odalarımızda; banyo-wc, sıcak su, Tv, uydu yayını, wireles internet bağlantısı, mini buzdolabı, mini bir mutfak ve temel mutfak gereçleri bulunmaktadır.

Bahçemizde, misafirlerimizin dinlenmek veya yemek için kullanabilecekleri masa sandalyeler ve barbekü yapmak için kullanabilecekleri mangal malzemeleri bulunmaktadır.

Tatilde eğlenmek kadar dinlenmeyide tercih ediyorsanız burada olmalısınız.

Bir aile işletmesi olan Green Garden’da sizlere, pansiyonumuzun doğal ve samimi havasını sunuyoruz. Burayı tanıyınca sizlerde buranın müdavimi olacaksınız.

Mutlu tatiller geçirmeniz dileğiyle…Adres: Belediye Caddesi Sardunya Sokak Kumbağ / Tekirdağ
Telefon: 0282 283 59 34
E-Posta: pansiyongreengarden@gmail.com
Web: www.greengardenpansiyon.com