1

butikotelmasukiyesapanca_resim1_buyuk
Sapanca Bölgesinin en güzel köyü Maşukiye’mizde, Kartepe eteklerinin eşsiz doğası ve Samanlı Dağları’nın bol oksijenli havası ile buluşabilirsiniz…
Dağ ve göl manzaralı, kaloriferli, telefonlu, kablosuz internet bağlantılı ve banyolu odalarımız size evinizdeki rahatlığı yaşatacaktır.
2

3

4
Sıcak ev atmosferini kaybetmemek için gayret sarfettik. Türk konuk severliğine önem veriyoruz. Salonumuzda eğlence amaçlı olarak kullanabileceğiniz çeşitli oyun takımları bulunuyor.(Satranç, dama, tavla, bezik, briç scrable, okey, vs.) Kaliteli şarap çesitleri veya her türlü alkollü ve alkolsüz içecek sunuyoruz.
Oda + Açık Büfe Kahvaltı düzeniyle çalışıyoruz. Hafta içinde saat 7,30 den itibaren açik büfe kahvaltı veriyoruz. Hafta sonlarında ve tatil günlerinde açık büfe kahvaltı saat 10,00-12,00 arasındadır.
Bahçemizin bir cephesinden Soğuksu Deresi akıyor. Dere kenarında meyva ağaçlarımız ve taflan bitkisinden çitimiz var.
Otelimizde banyolu 9 oda , 1 suit ve 2 salonumuz var. Odalarda çok kanal uydu TV, kablosuz internet bağlantısı, telefon ve saç kurutma cihazları mevcut. Kaloriferimiz devamlı çalışmakta ve 24 saat sıcak suyumuz bulunmaktadır. Elektrik kesilmelerine tedbiren bütün sistemleri çalıştırabilecek kapasitede jeneratörümüz aktif haldedir.
Binamız 6 yaşından küçük çocukların rahatça hareket edebilecekleri fiziki şartlara sahip değil. Burası bir villa ve katlar arasında dahili merdivenimiz mevcut.
Adres : Soğuksu Mah. Sarmaşık Sok. No:18 Posta Kodu:41295
Maşukiye – Kartepe / Kocaeli

Tel : 0262 / 354 21 74 – 354 38 99