5Kaş’ta bütçenize göre bir konaklama tesisi bulmanız zor olmaz.Kaş’ta herşey dahil sistemiyle çalışan 5 yıldızlı oteller,moteller ve hoteller ile tatil köylerinin yanında pansiyon ve kamplarda mevcut.

Bölgede bulunan kampingler oldukça ilgi görüyor. Kampingler doğa ile iç içe ve deniz kenarındadırlar. Karavan ve çadır yerleri olan kampinglerde duş ortaktır. Kamping işletmecileri gelen misafirlere sabah, ve akşam yemeği veriyorlar. Kaş’taki kampların en önemli özelliği merkeze çok yakın olmalarıdır. Bu sayede kampta konaklayanlar rahatlıkla merkeze inip eğlenebilirler.

Kaş’ta günlük tekne turlarıyla Kaleköy, Kekova adası ve Tersane koyu’nu gezebilirsiniz. Tekneler Kaş Limanından kalkıyorlar.Tekne turuna çıktığınızda ilk durak olan Kaleköy’de nefis bir yemek yeme olanağı bulacaksınız. Daha sonra diğer molalarda Kekova adası ve Tersane koyunda da yüzmenin zevkini yaşarsınız.
1

4

6

7

İçerik
Kaş’ta bulunan en yakın plajlar Küçükçakıl, Büyükçakıl ve İnceboğazdır.Otellerin bulunduğu bölgeye en yakın olanı Küçükçakıldır.

Kaş’a gitmeyi planlıyorsanız muhakkak Patara plajına uğramanızı tavsiye ederiz. Patara plajı 12 km boyunca uzanan ve harika bir kuma sahip olan bir plajdır. Rüzgar sörfü tutkunuysanız muhakkak Patara plajına gidip rüzgar sörfünün tadını çıkarın deriz.
2
Eğer çocuklarınızla beraber tatile çıkıyorsanız o zaman size Sülüklü plajını tavsiye ederiz. Sülüklü plajı dalgalı olmasına rağmen sığ olduğundan bir çok aile tarafından tercih edilmektedir.

Kaş’ta Gidilecek Yerler;

Noel Baba Klisesi
Kekova-Simena-Üçağız
Myra-Andriake
Phellos
Kalkan
Üzümlü
İslamlar
Yeşilköy
Ova ve Kınık
Patara
Xanthos
Letoon
Saklıkent
Tlos
Pınara
Meis Adası

 

Kaş’ta bulunan konaklama Tesisleri;
Villa in Kalkan Kaş
Hotel Nisa Kaş
Akca Villa Kaş
Santosa Pansiyon Kaş
FERAH HOTEL Kaş
Aquarius Otel Kaş
Anı Pension Kaş
Kaputaş Apart Otel Kaş
Ekinoks Apart Otel Kaş
Nuri’s Beach Bungalows Kaş
Yusuf Pansiyon Kaş
Kalkan Gül Pansiyon Kaş
Akay Pansiyon Kaş
Apart Otel 3T Kaş
Pandora Hotel Kalkan Kaş
La Villa Hotel Kaş
Rose Pansiyon Kaş
Zeybek 2 Pansiyon Kaş
Nur Hotel Kalkan Kaş
Lukka Exclusive Hotel