header-bg1Sektörde, 1996 yılıdan beri hizmet vermekteyiz. Müsterilerimize beklentileri paralelinde en üst standartlarda hizmet sağlarken diğer yandan da çevre ve toplum duyarlılığı içinde müşterilerimize en çok keyif alacağı mutluluğu yaşatmaya yönelik faliyetler göstermekteyiz.

İşletmemiz, Bozcaada’nın en güzel sokağında tarihi Rum mahallesinde ,cumbalı evler arasında bulunumaktadır.

Odalarımız…

Pansiyonumuz, iki adet iki kişilik, iki adet üç kişilik odadan oluşmaktadır. Maksimum kapasitemiz 10 kişidir. İşletmemizde ortak kullanım alanı olarak mutfak bulunmaktadır. Dileyen müşterilerimiz istedikleri gibi ,kendi evleri rahatında kullanabilmektedir. Binamızda teras mevcuttur…

Apartımız…

Apartmız, bir adet çift kişilik kişilik,iki adet tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Maksimum altı kişi kapasitesi vardır. Açık mutfak, TV, Buzdolabı, Fırın, Çamaşır Makinesi gibi evinizde bulunan tüm beyaz eşya mevcuttur. Dilerseniz mutfağınızda lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Bağevimiz…

Bağevimiz, iki odadan oluşmaktadır. Bir adet çift kişik, iki adet tek kişik yatak mevcuttur. Maksimum kapasitesi altı kişiliktir. Doğa ile iç içe, ağaçlar ve üzüm bağları arasında organik bağçesinde yetişen sebze ve meyvelerle bağevimizde kahvaltı keyfi bir başkadır. Bağ evimizde sevimli hayvan dostlarımızı kabul etmekteyiz.

1

 

images

iletişim
Cumhuriyet Mah. 20 Eylül Cad. No:49 Bozcaada / Çanakkale
+90 286 697 80 38
+90 286 214 38 99