erikli pansiyon
Erikli merkezin girişinde bulunan tesisde bungalow evler harici çok sayıda çadır ve odalar bulunmaktadır. Akşam saatlerinde kampın orta kısmında bulunan çay bahçesinde canlı müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Gece 12 den sonra ud eşliğinde keyif yapabilir veya içkinizi yudumlayabilirsiniz. Çadırların içlerinde birer adet çift kişilik kayrola ve dolap bulunmaktadır. Her çadırın içi aynı olmamaktadır. Çadır dışlarında ortak kullanıma açık buzdolapları mevcuttur. Araçla gelenler araçlarını yer müsait ise çadırlarının yanlarına park edebilirler. Kampın giriş kısmında restaurantta mevcuttur. İsteyenler ücret karşılığı hazır yanan büyük mangalda dışardan aldıkları yiyecekleri pişirttirebilir ve çadır yada bungalowların hemen önlerinde bulunan kendilerine özel masalarda yemeklerini yiyebilirler. Çadır veya bungalowlarınızın önlerinde bulunan masalarda oturarak tüm gece canlı müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Bölgede canlı müzik yapan tek çaybahçesi konumundadır.
Erikli’ye günübirlik gitmeyi düşünüyorsanız kalacak yer konusunda otel ve pansiyonlar da yer bulamadığınız taktirde veya tatil bütçeniz kısıtlı olduğu durumlarda imdadınıza Erikli bungalov evleri ve çadır kampı yetişir.
Fiyatları değişiklik gösterdiğinden telefonla bilgi almanızı rica ederiz. Ortalama 75-120 tl arasındadır.

İletişim;
0284 737 32 12
0543 450 12 02

 

Yasal Uyarı:Bu yazı www.e-tatilfirsati.com a aittir. Bu yazının tamamı bir kısmı veya görseli kaynak belirtilse dahi kopyalanamaz,alıntı yapılamaz. Kopyalama yapıldığı taktirde, yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.