İşletme yeni daireler ile 2013 yılında kapasitesini dahada artırmıştır. Daireler; oturma odası,mutfak, yatak odası, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Tüm odalar standart ve 40 metrekaredir. Her dairede buzdolabı, plazma TV, uydu yayın, gerekli her türlü mutfak malzemesi, duşa kabin, 24 saat sıcak su, kapı ve pencerelerde sinek önleyicisi vardır. Tesis çevreye duyarlılık çerçevesinde atık arıtma sistemine sahiptir.
saros_aslan_apart_hotel_gulcavus_sultabice_sahili_01

aslan_pansiyon
saros_aslan_apart_otel_dis_gorunum_2
saros_aslan_apart_otel_oda_mutfak

Dört kişiye kadar olan dairelerin ağustos ayında konaklama bedeli günlük 140 TL’dir. 7 gece ve üzeri konaklamalarda günlük daire fiyatı 110 lira

Saros Aslan Apart Hotel tamamlandığında toplam dört blok, 40 daire, bir yüzme havuzu, bir çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, kafeterya, otopark ile hizmet verecektir.

Tesis Enez/Gülçavuş sahiline100 metremesafede 2-3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Hemen yakınındaki çam ormanına ise 3-4 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Konuklarımız çam ormanının temiz havası ve serinliği altında yürüyüş ve koşu imkanından yararlanabilirler.

Sizleri, İstanbul’a sadece 3.5 saat uzaklıktaki yeşil ile mavinin kucaklaştığı, buram buram doğa kokan topraklarda keyifli, huzurlu bir tatil için Enez/Gülçavuş sahiline davet ediyoruz.

İletişim

Adres : Gülçavuş sahili Enez

İrtibat Telefonu : 0538 052 67 77

Email : aslanpansiyon@gmail.com