anasayfa1Her mevsim huzurunuz için, kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak rahat ortamlar yarattık. Yaz ve kış aylarında otelin içinde ya da otelin dışında sizlerle çeşitli aktivite ortamları hazırladık. Otelimizde huzurunuzu sağlamak bizim mutluluğumuzdur.

Sizlerle gelişen bu olanakları yine sizlerle paylaşmayı istiyoruz. Birlikte sağlıklı, keyifli ve bol kahkahalı günler geçirmeyi diliyoruz. Bugünler için aşağıdaki numaralardan bizleri aramanız yeterli.
odalar1

odalar2
113 Yatak, 52 Oda, 4 Suit

Odalarımızda TV, Klima, Minibar, Telefon, Gömme Banyo, Saç Kurutma, Balkon, Merkezi Isıtma mevcuttur. 24 saat oda servisimiz vardır.

Beach & Havuz Fiyatlarımız.

Hafta Arası Kişi Başı

 20 TL

Hafta Sonu  Kişi Başı

 30 TL
 

Bu fiyatlara: Havlu,şezlong,şemsiye,Duş,Otopark,WC Dahildir.

Özel Plaj “İstanbul’un Mavi Bayraklı Plajı”

Şile de en temiz kıyı şeridine sahip olan Özel plajımıza rezervasyon yaptırabilir,gün boyu rahatsız edilmeden şezlonglarınıza uzanarak tertemiz ve incecik kumu olan denizin keyfini çıkarıabilirsiniz.Duş, tuvalet ve soyunma kabinlerinden yararlanırken, ister Beach Bar da,ister Garden Bar da yiyecek ve içecek servisimizden veya arzu ederseniz Otelimizin nefis mutfağının zengin çeşitli acık büfesinden de yararlanabilirsiniz.Aracınız için ise güvenli otel otoparkı hizmetinizde olacaktır.

plaj3

plaj7

İletişim

Adres : Balibey Mah. Ağlayan Kaya Cad. No: 33
Uzunkum Şile / İstanbul – Türkiye
Telefon : 0216 711 36 27 – 28
0216 712 16 09 – 10 – 11
Faks : 0216 711 40 03
E-mail :

sileresort@sileresorthotel.com
reception@sileresorthotel.com
rezervasyon@sileresorthotel.com