2Datça’nın en özel yerinde sevdiklerinizle birlikte başbaşa özel bir tatil geçirmeniz için sizlerin hizmetindeyiz. Özel bir konumda ve plajda eşsiz bir tatili yaşamak için sadece karar vermeniz yeterlidir. Mesudiye köyü’nün eşsiz konumu ve doğası ile bütünleşen tatil keyfiniz her geçen gün daha da artacaktır. Sizleri Ovabükü’nde yıllardır hizmet veren ve her geçen zamanda kendisini yenileyen aile işletmemize bekliyoruz.

Denize 40 metre mesafede bulunmaktayız. Ovabükü plajında işletmemize ait şemsiye ve şezlonglar mevcuttur. Dilerseniz gün boyu ücretsiz olarak bunlardan yararlanabilirsiniz. oda fiyatlarına kahvaltı dahildir. İsteyen müşterilerimiz restoranımızdaki eşsiz lezzetlerden de yararlanabilir öğle ve akşam yemeklerinizi rahatlıkla restoranımızda yiyebilirsiniz. Ayrıca arka bahçemizde bulunan sebze ve meyvelerimizden de yararlanabilirsiniz. Odalarımızda; duş, wc, klima, 24 saat sıcak su, kablosuz internet ve oda servisi mevcuttur. Ayrıca çamaşır yıkama hizmeti de verilmektedir. Havaalanından transfer, çevre gezileri, tekne turu gezileri, treeking gibi aktivitelerde yapılmaktadır.
1

4

6
Datça’da tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, sevdiklerinizle birlikte eksiksiz bir tatil yaşamak için sizleri bekliyoruz.

Kasapoğlu Pansiyon 22 oda 50 yatak kapasitesi ile 2 veya 3 kişilik odalardan oluşan klimalı, deniz veya doğa manzaralı odalardan oluşmaktadır.Düzenli ve temizliği titizlikle yapılan odalarımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda düzenlenmektedir; dolayısıyla müşteri memnuyetini en üst seviyeye çıkartmaktan kaçınmamakla birlikte müşterilerin istediği saatlerde odalarda gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

İki kişilik odalar: Çift yatak seceneği veya 2 adet tek kişilik yatak seceneği

Üç kişilik odalar: 1 Adet çift kişilik yatak 1 adet tek kişilik yatak veya 3 adet tek kişilik yatak seceneği

 

Datça-Marmaris arası karayolu 72 km’dir.İzmir’e 350 kilometre uzaklıkta olan Datça’ya Marmaris’ten saat başı kalkan klimalı küçük otobüsler ile ulaşabilirsiniz.Ankara ve İstanbul’dan bir çok otobüs firması da Datça’ya sefer düzenliyor.Datça-Reşadiye’ye geldiğiniz zaman knidos levhasından sağa döndükten sonra yaklaşık 1 km sonra karaköy ve mesudiye ayırımına gelirsiniz.Mesudiye yönüne doğru gittikten sonra yaklaşık 15 km sonra palamutbükü ve mesudiye yol ayırımından sola saptıktan sonra Ovabükü’ne ulaşırsınız.İstanbul-Datça:955 km,Ankara-Datça:830 km,Bodrum-Datça:245 km

İstanbul ve Ankara’dan,Bodrum ve Dalaman hava alanlarına ulaşabilirsiniz.Dalaman Havaalanı ilçeye 170 km ve Marmaris’e kadar servis bulunabiliyor.Bodrum uçuşlarında da feribot saatlerine denk gelen uçaklar var

Cuma günleri İstanbul’dan kalkan İzmir-İstanbul feribotu ile gece istirahatı ve gemi keyfi yaparak İzmir’e,oradan da 3-4 saatte Datça’ya ulaşabilirsiniz.Haziran ve Ekim ayları arasında Bodrum-Datça Körmen Limanı arasında arabalı feribotlar sabah 9:00 ve 17:00’de karşılıklı iki yöne sefer düzenliyorlar.Feribota;karavan,motosiklet ve araba alınıyor.
Mesudiye Köyü
48900

Datça / Muğla /Türkiye
90 252 728 02 50
info@kasapoglupansiyon.com