aylin-ahsap-evler-1Aylin Ahşap Evler 4 adet Cumbalı ahşap odası ve 14 adet standart ahşap oda ile hizmet vermektedir. Denize sıfır olan tesisimizde doğal ortam öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Odalarımız tamamen ahşap olup, yapmış olduğumuz izalasyon sayesinde yaz aylarındaki sıcaktan etkilenmemektedir.

Cumbalı evlerimizin standart odalardan farkı daha geniş olmasıdır.

Bütün odalarımızda minibar, klima, banyo ve duşakabin bulunmaktadır. Kablosuz internet hizmetimizden odalarımızda, restoran bölümünde ve plajda kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz. Plajımızda işletmemize ait ücretsiz şezlonglarımız ve şemsiyelerimiz bulunmaktadır.
aylin-ahsap-evler-4

aylin-ahsap-evler-5

aylin-ahsap-evler-6
Tamamen ahşaptan yapılan evlerde konfor olarak herşey düşünülmüştür.Tüm evlerde banyo,wc,24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Ahşap evlerin faydaları da vardır. Evlerin ahşap oluşu ,sağlıklı ve serin oluşu insan sağlığına faydalıdır. Etrafı çiçeklerle kaplı olan evler denize sıfırdır.

Şehir seslerinden, gürültüden uzak ve daha sağlıklı olan ahşap bungalov evlerimizde sabah uyandığınızda kendinizi zinde hissedeceksiniz.

Denize sıfır olan Aylin Restaurant sizlerin damak zevkinize hitap etmektedir.Tipik bir Akdeniz mutfağı lezzetlerini sunan işletmede,balık çeşitleri,ızgaralar,ev yemekleri,soğuk mezeler,zeytinyağı ve sarımsaktan oluşan doğal ürünlerden oluşan yemekler ve özel tatlılar ile ayrıca hiçbir yerde bulunmayan karadutlu lor tatlısının tadına bakabilirsiniz.

Palamutbükü, tekne turuna katılanlar yada yatlarıyla gelenlerin durmadan ve balık lokantalarına uğramadan geçemediği güzel bir koydur. Çıplak tepelerin yumuşak bir eğilimle denize kavuştuğu upuzun bir kumsal oluşturduğu kumsal boyunca ağaçlıklar içinde köy evlerinin pansiyonların ve yazlık evlerin sıralandığı limanda balıkçı tekneleriyle birlikte yatların demirlediği bir güzel yerdir. Palamutbükü 2 km uzunluğundaki kum ve çakıl karışımı kumsalında denize girebilirsiniz.Deniz çok temiz açığında bir küçük ada ve bir de tekne barınağı bulunuyor.Konaklamak için pansiyonlarda mevcuttur.
KAHVALTIMIZ: Açık büfedir. Gerçek bir köy kahvaltısı: Odun fırınında pişen köy ekmeği, yaklaşık 15 çeşit ürün veriyoruz ve tamamına yakini (reçel çeşitleri,bal,zeytin,yumurta,tereyağı,sebze çeşitleri vb)kendi ürünümüz olup el yapımıdır.

AKŞAM YEMEĞİ: Birer adet zeytinyağlı soğuk mezelerimizden dilediginizi seçebiliyorsunuz, ana yemek olarak çipura, levrek, kuzu şiş, tavuk şiş, tavuk sinitsel, köfte, saç kavurma, et sote, et güvec, pide çeşitleri vs.(herhangi birini seçebiliyorsunuz) + kendi bahçemizin ürünlerinden salata.

not: Ahşap evlerimiz denize sıfırdır.İşletmemize ait plajda ücretsiz yararlanabileceğiniz şezlong ve şemsiyeler vardır.

Aylin Ahşap Evler

 

Tel: +90 252 725 5248

 

Adres: Palamutbükü Datça -MUĞLA