logo

d14

Huzurun ve sessizliğin hakim olduğu kıpırtısız denizi ile ünlü Marmaris’in Selimiye Köyü’nde Hydas Pansiyon (Eski adıyla Kırmızı Balık Pansiyon) 2013 yılı dinlenme ve tatil sezonunu sizler için açıyor. Sadeliğin hakim olduğu çift kişilik odalar, Sabahın serinliğinde bahçede ağaçlar altında zengin kahvaltı, 20 metre mesafedeki plaj.d10

 

Marmaris’teki yoğunluktan ve gürültüden kaçmak isteyenler için körfezin en güzel koyundaki Selimiye Köyü, diğer bir deyişle huzur, sessizlik ve dingin bir deniz…

d4

d5

d7

d8

d9

Ege’nin gerçek sadeliğini yaşayabileceğiniz, denizde ve geniş bahçemizde keyifle dinlenebileceğiniz, müzik eşliğinde hoş sohbetler geçirebileceğiniz bir yer, Hydas Pansiyon (eski adı Kırmızı Balık Pansiyon.)

Odalar;

Tek Kişilik Yataklı Odalar
7 adet tek kişilik yataklı. İsimleri;
single
Fangiri
Mercan
Levrek
Pavurya
İstakoz
Lağos
Karides

Çift Kişilik Yataklı Odalar
2 adet çift kişilik yataklı oda.
double
İsimleri:
Yengeç
Akya

Köy Evi
Kalabalık aileler ve gruplar için:
village
1 çift kişilik yataklı oda ve
2 adet tek kişilik yataklı (iki yatak) oda,
ortak banyo-tuvalet,
mutfak ve balkon mevcuttur.

İletişim

Eski adı: Kırmızı Balık Pansiyon – Yeni adı Hydas Pansiyon

Telefon:
505 316 75 62 / 61

E-mail:
hydaspansiyon@gmail.com

Adres:
Buruncuk Mah. No:41 Selimiye – Marmaris – TÜRKİYE

Bize Ulaşmak için…

Uçakla:
Dalaman Hava Limanı – Marmaris Otogar 1.5 saat (Havaş). Marmaris – Selimiye 55 dakika (Otogarda dolmuş minübüs) veya Dalaman-Selimiye 2 saat (Taksi).

Otobüs ile:
Marmaris otogarıdan dolmuş veya taksi ile Selimiye’ ye gelinebilir.

Kendi vasıtasıyla gelenler:
Marmaris’ten Datça yoluna sapılır. 18 km sonra (Değirmen Yanı geçildikten sonra) Hisarönü’nden Bozburun’a sapılır. 25 km lik yol boyunca Hisarönü, Orhaniye (Kızkumu) ve Turgut köylerini geçtikten sonra KÖYÜNÜZE ulaşırsınız. Selimiye Köyüne girildikten yoldan sapmadan 500 metre gidilerek, sağda “HYDAS PANSİYON” tabelasını gördüğünüzde sizi kapıda bekliyor olacağız.