kahvalti_08_kFoça, İzmir’den sadece 70 km. uzaklıkta, ılık iklimi ile 12 ay canlılığını kaybetmeyen; yatçılık, dalış, sörf, yelken, bisiklet gibi sporlar için son derece uygun coğrafyası ve içinde çok eski tarihlere ait eserleri ile mükemmel bir tatil kasabasıdır. Kasabamızda günün her saati taze balık ve diğer deniz ürünlerini bulmanız mümkündür.
hotelfoto_01_k

hotelfoto_02_k

oda_17

1972 yılında “İyigün Pansiyon” adıyla hizmetinize giren işletmemiz, sizlere daha kaliteli hizmet vermek amacıyla 2006 yılında restorasyona tabi tutulup “Foça Kumsal Hotel” adıyla kullanımınıza sunulmuştur.

Otelimiz Eski Foça sahilinde “Küçük Deniz” mevkiinde yer almaktadır. En önemli özelliği hemen önünde kumsal bulunması ve denizinin temizliği açısından mavi bayrağa layık görülmesi ile, odanızdan çıkıp denizin serin sularına kendinizi bırakabileceğiniz ender mekanlardan biridir.
oda_01

oda_07

oda_10

İşletmemizde; değerli eşyalarınızı güven içinde koruyabileceğiniz çelik kasamız mevcuttur, ayrıca iş yaşantınızla ilgili bağlantılarınızı rahatlıkla yürütebilmeniz için kablosuz internet bağlantımız hizmetinizdedir.

Otelimizin kafeteryasında denize karşı açık büfe kahvaltı keyfi güne en iyi şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. 18 oda ve 40 yatak kapasiteli otelimiz , aile atmosferi ve güleryüzlü personeli ile unutamayacağınız anılarla evinize dönmeniz için sizlere hizmet etmekten onur duyar.
bigoda_s

foca_04_k
Otelimizdeki tüm odalarda 12 ay – 24 saat sıcak su, kilma, televizyon, telefon, saç kurutma makinası, güneş enerjisi ve kış konaklamalarınız için merkezi kalorifer gibi tüm önemli gereksinimlerinizin donanımı sağlanmıştır. İşletmemizde; değerli eşyalarınızı güven içinde koruyabileceğiniz çelik kasamız mevcuttur, ayrıca iş yaşantınızla ilgili bağlantılarınızı rahatlıkla yürütebilmeniz için kablosuz internet bağlantımız hizmetinizdedir.

Foça Kumsal Hotel’in denize nazır kahvaltı salonunda sabah keyfi, bambaşkadır.

Otelimizin kafeteryasında denize karşı açık büfe kahvaltınızı keyifle yapabilir, yeni tatil gününüze neşe ve huzurla başlayabilirsiniz.

Foça Kumsal Hotel

Adres : İsmet Paşa Mahallesi Sahil Caddesi No: 138 Eski Foça / İzmir
Telefon : 00 90 232 812 11 82
Fax : 00 90 232 812 11 82
E-Mail Adresi : bilgi@focakumsalhotel.com