4Osko Pansiyon tamamı çim ile kaplı yemyeşil bir bahçe, huzurlu kuş sesleri ile sizlere kucak açmaktadır…

Günün her anında sizi rahatlatan tertemiz havası size huzuru hissettirirken, güneşten asla rahatsız olmayacaksınız…

Bazı mevsim sebze ve meyvelerini de kendimizin yetiştirdiği hobi bahçemiz hem sizler hem de çocuklarınız için değişik bir deneyim ve görsel bir şölen olacaktır. Kahvaltılarda sizlere sunduğumuz ve yemeklerde de kullandığımız yumurtalar tamamen kendi üretimimiz olup köy tavuklarımızı da görmeniz mümkündür.
1
Bunların dışındaki yiyecekler de her zaman civardaki yerli üreticilerden temin edilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sağlıklı ve lezzetli yemeklerle dolu harika bir tatile hazır olun !

Her blok için ayrı olarak düzenlenmiş yüzme havuzları ile çocuklarınızı da konakladığınız blok çevresinde kolay bir şekilde gözlem altında tutabilirsiniz.

2
Denize yakın olmanın avantajı ile isterseniz havuzlarımızda eğlenebilir, isterseniz tamamı kum olan denizimizde hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Tesisimizin dünyaca ünlü koylara hem yakın olması hem de ulaşım kolaylığı ile sadece Fethiye’deki değil çevredeki diğer güzelliklerin de farkına varabileceksiniz. Mavi bayraklı denizlerde yüzmenin, güneşin ve harika yaz zamanlarının çekiciliği ile kendinizden geçeceksiniz…
3_

5_
Koyu ve dinlendirici gölge alanlarımız ile güneş yalnızca siz istediğiniz sürece sizinle olacaktır. Akşam esintilerinin sohbet ortamlarının tadına tat kattığı ise anlatılmaz bir zevktir.

Adres : Çiftlik Beldesi Hürriyet Mahallesi Ali Keçebaş Caddesi 141 Sokak No:2 – Fethiye/Muğla

Telefon : +90 532 616 64 66 – 0252 622 03 20

Email : info@oskovilla.com