Saros-Aslan-Apart-Hotel-14İstanbul’dan sadece bir kaç saat uzaklaşarak, hafta sonlarınızı sakin sessiz bir ortamda ailenizle tatil yaparak geçirin. Saros Aslan Apart Hotel, size sağladığı konforla kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor.

Saros Aslan Apart Hotel’in yapımına 2012 yılının ocak ayında başlanmış ve 2012 sezonunda 12 daireden oluşan ilk blok devreye alınarak konuklarını kabul etmiştir.

2013 sezonunda ise iki blok daha hizmete alınarak toplam 3 blok ve 30 daire ile konuklarına hizmet verecektir.
saros_aslan_apart_otel_oda_mutfak
Daireler; oturma odası,mutfak, yatak odası, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Tüm odalar standart ve 40 metrekaredir. Her dairede buzdolabı, plazma TV, uydu yayın, gerekli her türlü mutfak malzemesi, duşa kabin, 24 saat sıcak su, kapı ve pencerelerde sinek önleyicisi vardır. Tesis çevreye duyarlılık çerçevesinde atık arıtma sistemine sahiptir.

Saros Aslan Apart Hotel tamamlandığında toplam dört blok, 40 daire, bir yüzme havuzu, bir çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, kafeterya, otopark ile hizmet verecektir.
saros_aslan_apart_otel_oda_2
Tesis Enez/Gülçavuş sahiline100 metremesafede 2-3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Hemen yakınındaki çam ormanına ise 3-4 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Konuklarımız çam ormanının temiz havası ve serinliği altında yürüyüş ve koşu imkanından yararlanabilirler.

Sizleri, İstanbul’a sadece 3.5 saat uzaklıktaki yeşil ile mavinin kucaklaştığı, buram buram doğa kokan topraklarda keyifli, huzurlu bir tatil için Enez/Gülçavuş sahiline davet ediyoruz.

Bölgenin önemli firmalarından Ediz İnşaat’ın, (www.edizinsaat.com.tr) disiplinli çalışmaları neticesinde programa uygun şekilde tesis 17 Haziran 2013 tarihinde üç blok 30 daire ile konuklarını karşılayacak.

2012 yılında faaliyete geçen Saros Aslan Apart Hotel, tesis tamamalandığında toplam dört blok, 40 daire, bir yüzme havuzu, bir çocuk havuzu, bir çocuk oyun parkı, kafeterya ve otopark ile hizmet verecek.

Bir apart otel’in tüm konforunu dairelerde görebilmek mümkün olacak.

saros_aslan_apart_otel_mutfak_dis_gorunum1

Daireler; oturma odası,mutfak, yatak odası, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Tüm odalar standart ve 40 metrekaredir. Her dairede buzdolabı, plazma TV, uydu yayın, gerekli her türlü mutfak malzemesi, duşa kabin, 24 saat sıcak su, kapı ve pencerelerde sinek önleyicisi vardır. Her daireye ait balkon vardır. Tesis çevreye duyarlılık çerçevesinde atık su arıtma sistemine sahiptir

 

saros_aslan_apart_otel_oda_4

İletişim

Adres : Gülçavuş sahili Enez

İrtibat Telefonu : 0538 052 67 77

Email : aslanpansiyon@gmail.com