embb1Antalya’nın eski kent merkezi KALEİÇİ’nde yeralan küçük ve büyüleyici pansiyonumuz, plaja ve limana yalnızca 150 metre uzaklıktadır. Saat Kulesi ve Yivli Minare’nin hemen yanında yer alan pansiyonumuz Hadrian Kapısı (Üç Kapılar),Kesik Minare, Hıdırlık Kulesi gibi tarihi mekanlara yürüyerek 5 dakikadan daha kısa bir mesafededir.

Bir aile işletmesi olan pansiyonumuz, sizlere temiz, sıcak ve samimi bir aile ortamı sunmak için yılın her günü hizmet vermektedir.
embb2

Kaleiçi’nin dolambaçlı sokaklarında yürüyün ve tarihi kent duvarlarının gizemini keşfedin… Şehir turuyla geçen bir günün ardından, Embassy’nin rahat bahçesinde, portakal ağaçlarının gölgesinde, soğuk bir içecek veya aperatif eşliğinde dinlenin. Arzu ederseniz akşam yemeğinde bize eşlik edin…

İşletmeciliğini ailece yaptığımız pansiyonumuz 7 odası ile siz sevgili misafirlerimize hizmet vermektedir.
embb3
Odalarımızda banyo, klima, televizyon ve uydu sistemi, banyolarda fön makinası mevcuttur. Pansiyonumuz genelinde ücretsiz WI-FI vardır. Konseptimiz oda+kahvaltı olup istenildiğinde akşam yemeği servisi de verilmektedir. Ayrıca ücreti karşılığında çamaşır yıkama ve ütü hizmetimiz de vardır.

Pansiyonumuzun hemen yanında misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız mevcuttur. İstenildiğinde, ücreti karşılığında havalimanı transferi yapılır. Günlük turlar, araba, motor ve bisiklet kiralama gibi konularda yardımcı olunur.

Bahçemiz siz misafirlerimiz 24 saat açık olup akşamları çay servisimiz bulunmaktadır. Günün yorgunluğunu atmanız ve dinlenebilmeniz için ideal ve sıcak bir ortamı sizlere sunduğumuz bahçemizde içeceklerinizi yudumlarken, kitabınızı okuyabilir yada internette gezinebilirsiniz.
emb

EMBASSY PANSİYON

Adres: Selçuk Mh. Mektep SK. No:2   Kaleiçi / Antalya

Tel  : 0242 – 248 0125

Fax : 0242 – 248 0124

Mail: info@embassypansiyon.com

embassyboutiquehotel@hotmail.com