ugurlu1

İstanbul’un şirin beldesi Ağva’ da kendi evinizin sıcaklığını hissedebileceğiniz, sımsıcak bir aile ortamı ve temiz bir ortamda hizmet veren Ağva Uğurlu Pansiyon olarak 3 katlı binamız ve toplamda 7 odamız ile hizmet vermekteyiz.

Ağva Uğurlu Pansiyon Ağva’nın merkezinde yer almakta olup 24 saat sıcak su, klima, tv bulunmaktadır. Eğer sizde Ağva’nın tüm güzelliklerini doya doya yaşamak, sevdiklerinizle uygun fiyatlı bir tatil geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Pansiyonumuz 12 ay boyunca açıktır, Uğurlu Pansiyon olarak müşteri memnuniyeti, temizlik ve hijyene özel önem vermekteyiz.
ugurlu
Çiçeklerle donatılmış bahçesi, tertemiz odaları, ferah ve geniş odaları ile büyük şehir otellerinin karmaşasından kaçıp ev sıcaklığını arayanlar için özel bir yeri olan Ağva Uğurlu Pansiyon 12 ay boyunca farklı güzelliklere ev sahipliği yapan Ağva’da siz değerli misafirlerimiz için hizmetlerini sürdürmektedir.

Pansiyonumuza ulaşım Üsküdar’dan kalkan halk otobüsleri ya da özel aracınız ile istanbul’dan 1 saatlik bir yolculuk ile mümkündür, Pansiyonumuz konum olarak da misafirlerimizin her türlü ihtiyacını giderebileceği, gezip eğlenebileceği, doğal güzelliklere yakın, plaja, nehir kenarına ve Ağva’nın her güzelliğine ulaşım sorunu olmayan bir noktadadır.
Fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için lütfen bize +90 538 216 47 69 numaralı telefondan ulaşınız.
ugurlu3
Uzun yıllardır Ağva’da hizmet veren Ağva Uğurlu Pansiyon aile sıcaklığının eksik olmadığı, temizlik ve hijyenden asla ödün verilmeyen, uygun konaklama fiyatları ile müşterilerinin her daim beğenisini kazanan bir işletmedir.

Ağva’nın merkezinde bulunan Ağva Uğurlu Pansiyon sadece birkaç dakika içerisinde plaja, sahile, nehir kenarına yürüme mesafesindedir. Pansiyonumuz siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır.
ugurlu2
Ağva Uğurlu Pansiyon plaja 100 metre uzaklıkadır, sıcak yaz günlerinde denize girip serinlemek isteyen misafirlerimiz son derece rahat bir şekilde tatillerini geçirebilirler,
Pansiyonumuz konumundan dolayı Ağva’nın tüm güzelliklerini doya doya yaşayabileceğiniz bir noktadadır.
Pansiyonumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
Pansiyonumuzun tüm odalarında klima bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
Adres
Deniz Caddesi Kale Sokak No:4 Ağva Şile İSTANBUL

Telefon
+90 216 721 89 96

Email
info@agvaugurlupansiyon.com