yaseminCenneti yaşarken görmek ister misiniz? Yasemin Pansiyon, Marmaris’in incisi Söğüt Köyünde yer almaktadır. Marmaris’e uzaklığı 40 km olup, Dalaman havaalanına 140 km uzaklıktadır. Karayolu ve deniz yolu ulaşımı kolaydır.

Eşsiz doğası ve eşsiz güzelliğiyle sizi kendine hayran bırakacak bir yerde sizlere hizmet vermekteyiz. Asma çardağının altında geçireceğiniz her dakikayı tebessüm ile anacaksınız. Petunya, yasemin, adaçayı, kekik kokuları arasında kendinizi büyülü bir bahçede meditasyon yaparken bulabilirsiniz.
yasemin4
Sabahları denizden esen hafif meltemin odanıza getirdiği deniz kokusuyla uyanmak paha biçilemez bir tatil keyfi sunacaktır. Az sayıda odamız, bol miktarda güneşimiz manzara ve baş döndürücü bir atmosferde kendinizi bulacaksınız.

Güneşin batışını izlerken hayallere dalacağınız bir mekan Yasemin Pansiyon. Keşfedilmemiş köşelerinde hayaller kuracaksınız. Medeniyetin gürültüsü size ulaşamayacak. Ses duymak için özlem duyacaksınız. Yalnızca dalga sesleri ve sabah balığa çıkan teknelerin sesleri, Ağustos böceklerinin çınlamaları sizin doğal müziğiniz olacak.
yasemin3
Yasemin Pansiyon olarak 2013 yılında hizmete açıldık. ilk yılımız ve bu mehteşem heyecanı siz değerli misafirlerimizle taçlandırmak istiyoruz. Misafirlerimizi ağırlarken kalite ve güveni prensip edindik. Bu yıl içerisinde misafirlerimizde gördüğümüz memnuniyet duygusu bize sürekli yol gösterdi. Denize 20 metre mesafede yemyeşil bir bahçenin içerisinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Tertemiz denizimiz ve doğamızla sizlere unutulmaz bir tatil yaşatacağımızdan şüpheniz olmasın.

yasemin2

FİYATLAR ODA+KAHVALTI

Marmaris’in 40 kilometre batısında tertemiz bir doğa ve mükemmel koylarda tatilinizi bizimle geçirebilirsiniz.

yasemin1
Yasemin Pansiyon

0252 496 51 06

info@yaseminpansiyon.net

www.yaseminpansiyon.net

rezervasyon linki: http://yaseminpansiyon.net/index.php/rezervasyon