nehirotelYoğun ve stres dolu günlerin ardından ailenize, sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırarak sahilde yeniden şarj olmak için denizi olan bir yerde, Ekonomik ama Kaliteli her Bütcenize uygun NEHİR APART OTELDE romantik yaz akşamlarını yaşamaya, tatile niyetlendiniz. Tatil demek; bazı reklam ve resimlere bakarak, çok yıldızlı tesislere gitmek, verilen renkli vaatlere kanıp, alın teriniz paranızla rezil olmak, stresten uzaklaşmak için hayal kurduğunuz, hayallerinizin bir hiç uğruna berbat olması demek değildir ve gidilen yerde kadere razı olarak tatili rezil etmek hiç değildir.

Artık teknoloji çağındayız. İnternette Google’da oteller hakkında bilgi veren sitelerde gitmek istediğiniz Otel veya Apart Otel hakkında daha önceden aynı yerde konaklamış kişilerin tecrübelerini, yorumlarını, şikayetlerini okuyup, dikkate almada ve daha bilinçli otel seçmenizde fayda vardır. Tatil mevsimi başladı, gitmek istediğiniz tesisin müşterini incelemeniz; sizlere hem kendi ülkemizde yabancıların arasında yabancı kalmamayı, hemde onların yemek kültürüne göre yemek fabrikalarında hazırlanmış yemeklere razı olarak, yemek kapma yarışı içine girmeden zevkle tatil yapmaya imkan kılacaktır. Böylece en değerli varlıklarımız olan ailelerimiz ve çocuklarımızı kendi kültürümüz olan, Türk Örf ve İslam adetlerine uyum sağlayan aile grupları içinde olarak, yabancı ortamlardan ve istenmeyen görüntüleri çocuklarımızdan uzak tutmayı sağlar.
nehir

Para ve MANTIK DIŞI UCUZLUK her şey demek değildir. HERŞEY DAHİL sistemin büyüleyici isminin hepimizi kendine çektiği çok ucuz fiyatlarda servis edilmesinin yanında içeriğinin ne kadar dolu ve kaliteli olduğunu, birincil amacı kâr olan tesislerde bu kârın, bu kadar ucuz fiyata satılarak nasıl olacağı merak edilmelidir. NEHİR APART OTELİMİZ sizlere bir TÜRK ve AİLE İŞLETMESİ olarak, yalnızca Türk Aile müşterisi ve Türk ve İslami şartlara göre kendi mutfağımızda hazırlanan tamamı faturalı orijinal ve kaliteli ürünlerden oluşan yiyecek ve içecekleri servis etmeyi garanti ediyoruz.kesinlikle yabancı tur müşterimiz yoktur.böylece kendi ülkemizde yabancılar arasında yabancı kalmaz, ailenizi Türk ve Müslüman bir aile bireyi olarak, AHLAK VE NAMUS ANLAYIŞIMIZIN DIŞINA TAŞAN bazı olumsuz görüntülerden kaçırmak telaşına düşmezsiniz.

Adres : Kızlarpınarı Mah. Şeyh Şamil Cad. Otogar Yanı 07400 Antalya / Alanya Sahile ve Kleopatra Plajına yakın, Antalya istikametinden gelirken otogardan 50 mt sonra solda.
Telefon : 0 242 512 75 91
Fax : 0 242 511 07 32
E-mail : nehirapartotel@hotmail.com