24a7_pansiyonumuz BATI PANSİYON – APART // ODA ÖZELLİKLERİ

Batı Apart&Pansiyon yeni yönetimiyle Temiz, huzurlu, ucuz, denize 20 metre mesafede Akçay merkez Yenimahalle semtinde hizmetinize girmiştir.
Rezervasyon tarihinden 2 gün önce teyit telefonu gelmeyen rezervasyonlar otomatik olarak iptal edilir. ÖZEL GÜNLER/GECELER DÜZENLENİR.
( YEMEKLİ VE APARATİFLİ SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR. )
Zemin kat bahçe içindeki apart dairelerimiz 2 şer kişilik 2 adet odadan oluşmaktadır.Apart dairelerimiz Televizyonlu,müstakil banyo+WC ,mutfak(Buzdolabı,Gazlı ocak ve mutfak malzemesi) donanımlıdır.
1.Kat odaları Müstakil banyo+WC li, klimalı, televizyonlu ve balkonlu 2-3 kişiliktir.
2.kat odalarımız 2-3 kişilik ekonomik sınıf odalardır.
Kablosuz internet erişimi.
24 saat kullanıma hazır ücretsiz müşterek mutfak.
12 ay konaklama olanağı.
ae8e_apart-odalarimiz

AKÇAY’DA BULABİLECEĞİNİZ AKTİVİTELER

1. Midilli adasına tekne turları (Tur şirketleri düzenler)
2. Ayvalık, Sarımsaklı, Ören, Artur, Altınoluğa tekne turları (Tur şirketleri düzenler)
3. Altınoluk, Şahinderesi, Hanlar (Handeresi) Pınarbaşı, Hasanboğuldu, Mıhlı Çayı, Güre Gelinçamı Piknik alanı, Sütüven(Hasanboğuldu Şelalesi), Tahtakuşlar Asos, piknik yerleri(Kendi olanaklarınızla gidebilirsiniz.)
4.Kazdağlarına safari turları(Tur şirketleri düzenler)
8c1a_teras

BATI PANSİYON – APART // KONAKLAMA ŞEKLİ

Oda + Kahvaltı
BATI PANSİYON – APART // KONUMU

Pansiyonumuz Akçay merkezde Yenimahalle semtinde denize 20 metre,Çanakkale-İzmir karayoluna 100 metre mesafede,Edremit`ten Çanakkale istikametinde 9.km de deniz kenarındadır.
BATI PANSİYON – APART // ULAŞIM ADRESİ

_Pansiyonumuz Balıkesir`e 100 km, Edremit`e 9km, Altınoluk`a 10 km, Ayvalı`a 33 km, Ören`e 17 km, Çanakkale`ye 120 km. İstanbul`a 440km, İzmir`e 200km, Ankara`ya 630 km mesafede olup özellikle yazın Türkiyenin her yerinden Akçay`a karayolu ulaşımı vardır.
_Pansiyonumuz Edremit-Çanakkale istikametinde 9.km de karayolunun solundadır.
_Özel araçlarıyla İstanbuldan gelecekler Tekirdağ-Gelibolu Lapseki(feribot) yada Eceabat Çanakkale(feribot), Ayvacık, Küçükkuyu, Altınoluk karayolunu kullanarak Akçaya ulaşabilirler.
_İzmir`den gelecekler Çiğli, Aliağa, Dikili, Ayvalık, Edremit karayolunu kullanarak Akçay`a Ulaşabilirler.
_Ankaradan gelecekler Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Edremit karayolunu kullanarak Akçay`a ulaşabilirler.
_Otobüsle gelecekler Direk Akçay`a seferleri olan Varan Turizm, Kamil Koç, Pamukkale, Uludağ Turizm firmalarıyla gelebilirler.
Ayrıca Otobüs Terminalinden Yenimahalle-Gümrük Dolmuşlarıyla pansiyonumuzun önündeki durağa kadar gelebilirler. Akçay`a seferi olmayan yerlerden gelecek olanlar Edremit e gelip oradan Akçay Yenimahalle-Gümrük dolmuşlarına binerek pansiyonumuzun önüne kadar gelebilirler. Pansiyonumuzun önünde dolmuş durağı olduğu için Akçay`da herhangi bir yere veya Edremit`e gidiş-geliş sorunumuz yoktur,

BATI PANSİYON – APART // İNDİRİMLERİ
YAZ SEZONU
1 hafta ve üzeri konaklama 10% indirim.

BATI PANSİYON – APART // Bilgileri
Statü : Apart – Pansiyon
Kapasite : 16 Oda 5 Apart 60 Yatak
Telefon : 0266 384 25 35

AKÇAY`I TANIYALIM
Egenin masmavi suları ile Kazdağlarının yemyeşil doğasının öpüştüğü, buz gibi suların aktığı, Kuzey Egenin incisi Edremit Körfezinin kucağında, tertemiz havası, bol oksijeni ile tatilcilerin gözdesiAkçay…En büyük özelliği ise nüfusu 20 bine yaklaşmasına rağmen şehir su şebekesine ve kapalı şişe suyuna ihtiyaç duymayan yurdumuzun tek tatil beldesidir. Bütün Akçaylılar ve tatilciler, günlük ihtiyaçları olan buz gibi suları 20-30 metre derinlikten artezyen kuyuları ile bol bol sağlarken, Akçayın her iki ucunda 60-80 metre derinliklerden elde edilen sıcak sular modern tesislerde hastalara şifa dağıtmaktadır. Birbirine zıt bu iki su zenginliğini birada yaşamak dünyada sadece Akçaylılara ve beldeye gelen tatilcilere nasip olmaktadır.