ugur160px

Bodrum Uğur Pansiyon, Bodrum’un merkezinde, uygun fiyatlı, temiz, sakin ve huzur içinde konaklayabileceğiniz bir aile pansiyonudur. Tüm odalarımızda TV ve Klima bulunmaktadır. Pansiyonumuz konum olarak Halikarnas Disko ve Bodrum Kalesi arasında bulunmaktadır, ayrıca denize 100 metre uzaklıktadır.

Yılın 12 ay’ı hizmetinizde olan işletmemizde tarif edilemeyecek güzellikte bir terasımız da bulunmaktadır. Pansiyonumuzun terası 360 derece Bodrum Merkez manzarasına hakimdir.

Terasımızda, hiçbir yerde bulamayacağınız tazelikte, öncelikle göze ve ardından damak tadınıza hitap eden kahvaltınızı demleme çayımızla birlikte yaparken eşsiz Bodrum manzarasını izlemenin keyfine varacağınızı garanti edebiliriz.
bodrum2
Unutmadan şunu da ekleyelim. Aracı ile gelen misafirlerimiz için otopark sorunu bulunmuyor. İşletmemizin ön tarafında ihtiyacımızı giderecek büyüklükte bir otopark mevcuttur.

 

14_small
Bodrum Uğur Pansiyon 3 katlı, 10 odalı ve 27 yataklı bir tesis olup tüm odalarımız ‘da; Klima, TV, WC, 24 Saat Sıcak Su, Wireless Internet bulunmaktadır. Şayet bilgisayarınız yoksa, işletmemize ait masa üstü PC ‘yi kullanarak ücretsiz internete girebilirsiniz.

İşletmemizin 3 katlı olduğundan bahsetmiştik. 1. ve 3. katta 5 er oda bulunuyor. Orta katta ise bina sahibinin ve benim ailelerimiz oturmaktadır. Yani işletmemizi gönül rahatlığıyla, bir aile pansiyonu olarak değerlendirebilirsiniz.

Oda düzenimiz :

4 Oda Double Yatak | 3 Oda 3 Kişilik Single Yatak | 2 Oda 4 Kişilik Single | 1 Oda 2 Kişilik Single Yatak şeklindedir.

Oda + kahvaltı şeklinde çalışmaktayız fakat dilerseniz sadece oda rezervasyonu da alabiliriz. 08.00 – 24.00 saatleri arasında ücretsiz çay ve kahve servisimizde bulunmaktadır.
oda160px

Tüm odalarda Klima, TV, 7/24 Sıcak Su, WC, Wireless Internet. Şayet dizüstü bilgisayarınız yoksa işletmemizdeki PC ‘den ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Kahvaltı : Özenle hazırladığımız kahvaltınızı, demleme çayımız ile birlikte eşsiz manzaralı terasımızda yapmaktan büyük keyif alacaksınız. Kahvaltı saatimiz 08.00 – 10.30 arasındadır.

Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimize 08.00 – 24.00 Saatleri arasında ücretsiz Çay ve Kahve servisi bulunmaktadır.

Akşam Yemekleri : Tesisimizde akşam yemeği çıkartmıyoruz. Fakat dilerseniz dışarıda paket servis siparişi veriyoruz. Siparişlerinizi terasımızda afiyetle yiyebilirsiniz. Bunun dışında tecrübelerimize dayanarak sizi dışarıda temiz, hesaplı ve kaliteli bulduğumuz işletmelere yönlendiriyoruz.

Otopark : Aracı ile gelen misafirlerimiz, binamızın ön tarafında bulunan otoparktan faydalanabilirler.

Tesisimizde konaklayacak misafirlerimizi dilerlerse Bodrum Merkez Otogarında özel aracımızla karşılıyoruz.

Tekne Turu : Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimizi dilerlerse haftada 3 gün (Salı, Perşembe ve Cumartesi) akşam saat 18.00 ‘dan sonra Uğur Kaptan’ın 54 kişi kapasiteli EZGİ 3 isimli teknesiyle ücretsiz Mehtap Turlarına gönderiyoruz.

Adres : Kumbahçe Mah. Rasathane Sok. No : 13 Bodrum / MUĞLA

Telefon : 90 (252) 316 21 06

 

E – Mail : bilgi@bodrumugurpansiyon.com
bodrumugurpansiyon@gmail.com

Web : www.bodrumugurpansiyon.com