agva-koruAğva’ nın doğası ile iç içe, orman içine gömülmüş üstünden kuş sesleri eksik olmayan doğanın tüm hünerlerini sergilediği Ağva Koru Motel’ e hoş geldiniz.

Motelimiz Ağva merkezine, deniz kenarına ve nehre yakınlığı ile ilgi odağı olmuş ve açılgığı ilk günden itibaren ziyaretçilerinin haklı övgüsüne layık görülmüştür.

Ağva Koru Motel de konakladığınız süre içerisinde sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz, sabahları sizleri ne şehrin gürültüsü nede başka bir ses uyandırmayacak, bu saklı cennette sizi ormandan gelen kuş cıvıltıları uyandıracaktır.

Kalite ve müşteri memnuniyetimiz ile güneşin doğumundan batımına kadar hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacak, gördüğünüz güzellikleri anılarınızda saklayacaksınız.

Koru Motel’ de kahvaltı keyfi bir başka! Bu doğa harikası yerde, orman ve deniz manzarası ile birlikte kahvaltı tatmak istermiydiniz?

Ağva Koru Motel Odaları

Koru Motel Ağva’ da alışagelmiş olan hizmet kalitesini üst seviyelere çıkararak gerek odalar gerekse motelin diğer bölümlerinde kaliteyi ön planda tutmuştur, bunun en belirgin göstergesi ise şık tasarımları ile göze çarpan birbirinden ayrı tasarıma sahip lüks odalarımızdır. (Dikkat: Standart/Suit vs. gibi kavramların geçerli olmadığı motelimizde tüm odalarımız aynı kalite ve şıklığa sahiptir.)

Toplamda 12 oda 36 yatak kapasitesine sahip olan motelimizde, gün boyu sıcak su, banyo, wc, saç kurutma makinası, tv, wireless internet bağlantısı ve herşeyden önemlisi kendi evinizin temizliği ve rahatını bulacaksınız.

Ağva Koru motel odalarını ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını düşünerek düzenlenmiş modern ve bir o kadarda Ağva’ nın kimliği ile özdeşleşir şekilde düzenlemiştir.

Motelimizde konakladığınız süre içerisinde konforu yaşayacaksınız.

Motelimizde her katta özel olarak döşenmiş, müstakil mutfaklar ve balkonlar bulunmaktadır, sabah kahvaltınızı dilerseniz bu balkonlarda Ağva sahili ve orman manzarasını izleyerek, dilerseniz yemyeşil bir bahçe içerisinde cıvıl cıvıl kuş sesleri içerisinde yaparsınız.
agva_koru_motel

12 odalı Ağva Koru Motel kuş bakışı denizi ve doğayı seyredip bol oksijenli ve çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz bir mekan Hafta içi oda + kahvaltı kişi başı ücret 60 TL

Adres: Lise yolu karaağaç cad. No:19 Ağva / İSTANBUL

Tel: 0216 721 77 67

Email: info@agvakorumotel.com